w

FINAŁ programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Widzowie oburzeni zachowaniem jednego z uczestników

W piątek 22.05.2020 został wyemitowany finałowy odcinek programu “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Która para postanowiła się rozwieść a która nie.

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku cieszył się oglądalnością widzów.

Widzowie z coraz większym zainteresowaniem śledzili poczynania trzech par.

Agnieszki i Wojtka, Łukasza i Oliwii oraz Joanny i Adama, każda z tych par przeżywała dobre chwile jak i również ciężkie momenty w związku. Do samego końca widzowie nie byli pewni która z par będzie chciała pozostać w związku małżeńskim.

Oliwia i Łukasz

Widzowie od samego początku kibicowali najmłodszej z par programu i gwarantowali sukces tej parze, co okazało się sukcesem ponieważ para zdecydowała się kontynuować małżeństwo.

Jak stwierdził ŁukaszPo prostu powiem wprost że się w niej zakochałem. Obecnie para spodziewa się dziecka. A jak stwierdzili małżonkowie, maleństwo przyjdzie na świat w najbliższym czasie.

Agnieszka i Wojtek

Kolejna para która potwierdziła że zostaje w związku małżeńskim jest Agnieszka pochodząca z Łodzi i Wojtek który mieszka i pracuje w Krakowie. Jeśli chodzi o tą parę widzowie też byli jednoznaczni że ta para ma bardzo duże szanse na przetrwanie. Łączyło ich wiele zainteresowania, poczucie humoru. Obydwoje byli od samego początku zaangażowani w tą relację. Starali jak najwięcej czasu spędzać ze sobą. Jak sam stwierdził Wojtek “Jesteśmy na dobrej drodze, żeby naprawdę zbudować rodzinę”.

Joanna i Adam

Związek Joanny i Adama jak twierdzą widzowie miał od samego początku najmniejsze rokowania że uda stworzyć związek. Joanna od samego początku miała nie łatwo. Mama Asi niezaakceptowana decyzji Asi o udziału w eksperymencie przed kamerami. Jednakże ostatnim momencie przyjechała do Przasnysza aby być w tak ważnym dla córki dniu. Adam był zdziwiony że eksperci wybrali dla niego starszą od niego małżonkę co już nie rokowało na samym początku. Natomiast Asia nie mogła otworzyć się na relacji z powodu braku akceptacji ze strony najbliższym co później wytłumaczyła Adamowi. I choć wydawało się że już para ma za sobą trudne chwile i wydawało się że para znalazła wspólny język Adam w pewnym momencie zaczął się od niej odsuwać. W dniu podjęcia decyzji Joanna podjęła decyzję o pozostaniu w związku małżeńskim natomiast Adam podjął decyzję o rozwodzie jednak zadeklarował że chce utrzymać kontakt z Joanną. W tym samym odcinku kiedy po miesiącu uczestników odwiedził jeden z ekspertów programu okazało się że Adam ani razu nie skontaktował się z Joanną, nie wyjaśniając dlaczego nie chciał utrzymywać z nią kontaktu.

Po finałowym odcinku programu spadła fala krytyki na Adama. Jednocześnie widzowie wspierają Joanne podtrzymując ją na duchu.

źródło: wprost.pl / dzieńdobry.tvn.pl

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Zmiany w obostrzeniach w Polsce już od poniedziałku, wielu Polaków na to czekało do dawna

Mega promocja w Biedronce, rozdają produkty za darmo z okazji dnia matki.