w

Zmiany w obostrzeniach w Polsce już od poniedziałku, wielu Polaków na to czekało do dawna

W związku z koronawirusem rząd wprowadził sporo obostrzeń z częścią możemy się zgadzać z innymi nie koniecznie ale i tak mamy obowiązek ich przestrzegać. W wyniku obostrzeń związanych z koronawirusem Polska gospodarka ucierpiała w dużym stopniu, przez zamknięcie wielu zakładów, duża grupa ludzi straciła pracę, wiele zakładów upadło.

Rząd powoli wycofuje się z prowadzonych obostrzeń w celu odmrożenia gospodarki jak np. otwarcie galerii handlowych, lokali gastronomicznych, zakładów kosmetycznych, teraz nadszedł czas na zdjęcie kolejnych obostrzeń.

Istotne zmiany od poniedziałku:

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r od poniedziałku 25 maja mają być zniesione obostrzenia w urzędach administracji publicznej. I ma zostać przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Wielu ludzi zwłaszcza starszych nie radziło sobie z załatwianiem spraw urzędowych online, ale również dla ludzi młodych ze względu na to ze załatwienie części spraw nie było możliwe bez osobistej wizyty w urzędzie.


źródło: infor.pl

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Zbiór memów o sytuacjach jakie nas spotykają w życiu codziennym i nie tylko (20 memów)

FINAŁ programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Widzowie oburzeni zachowaniem jednego z uczestników