w

Mega promocja w Biedronce, rozdają produkty za darmo z okazji dnia matki.

Właścicielem Biedronki jest Portugalska firma Jeronimo Martins a Biedronka jest chyba największą siecią handlową w Polsce każdy zna żółto czerwone sklepy tej sieci.

Biedronka zaskakuje klientów od dawna promocjami, a w ostatnim czasie nasiliła swoje działania względem promocji. W czasie obostrzeń związanych z koronawirusem część sklepów była czynna całą dobę by klienci mogli zrobić bezpiecznie zakupy, w tym czasie były różne promocje np. “biała noc” gdzie były sprzedawane produkty bez Vat oraz przy zakupie jednego produktu drugi tańszy był gratis. Teraz Biedronka postanowiła zaskoczyć klientów jeszcze bardziej, dając pewien produkt za darmo.

Agd w Biedronce za darmo.

Biedronka postanowiła zaskoczyć swoich klientów promocją z okazji Dnia Matki, rozdając swoim klientom drobny sprzęt AGD w postaci bardzo dobrej jakości ekspresów do kawy, w dwóch różnych wersjach, obie wersje są tej samej marki DaltaQ ale jedna wersja jest ze spieniaczem do mleka druga natomiast bez niego.

Jak każda promocja i ta ma swoje warunki i zasady przy czym w tym wypadku warunki nie są zbyt wygórowane.

Wystarczy mieć kartę lojalnościową “Moja Biedronka” przypuszczam że ma ją prawie każdy kto robi zakupy w Biedronce a jeżeli nie to zawsze można ją wyrobić. I to tak na prawdę główny warunek promocji.

Jak otrzymać ekspres

Żeby otrzymać ekspres w zależności od wersji tzn, bez spieniacza do mleka trzeba w kasie zapłacić 199 zł z kolei żeby dostać ekspres ze spieniaczem mleka 299 zł a cała magia promocji polega na tym że wprawdzie płacimy za niego ale pieniądze są zwracane na kartę “Moja Biedronka” w postaci vouhera na kolejne zakupy.

Tylko trzeba pamiętać o 2 rzeczach:

  1. Vouher jest ważny do 10 czerwca
  2. Liczba dostępnych ekspresów jest ograniczona.

Z okazji Dnia Matki Biedronka przygotowała więcej promocji jak np kwiaty, ramki na zdjęcia i inne które znajdziecie w ulotce reklamowej Biedronki.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

FINAŁ programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Widzowie oburzeni zachowaniem jednego z uczestników

Janusze transportu. Niektórzy ludzie to mają pomysły